YENİ ÖRGÜ BULAŞIK BEZİ ÖRNEKLERİ

Yeni örgü bulaşık bezi örnekleri arayanlar olur diye paylaştığımız bu güzel örneklerin hemen altında yapılışı da yer alıyor. Anlatımlı videoyu izleyerek sizde örgüden bulaşık bezi yapmayı öğrenebilirsiniz. Eğitici video sayesinde sizde kısa sürede bu güzel çalışmayı yapabilirsiniz.

Yeni örgü bulaşık bezi örneklerini daha önce de lif modelleri kategorisinde paylaşmıştık. Yeni lif örgü yapılışıyla alakalı öğretici video ve resimli anlatımlar hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilirsiniz.

 
 

Adım adım örgü lif yapılışıyla alakalı çalışmaları yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan örgü lif modeli ve örgü bulaşık bezi örnekleri sayesinde sizde çeyizlik olarak bu güzel çalışmalardan yapabileceksiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ DOĞAN BEBEK PATİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yeni bebek patik modelleri, yeni bebekler için patikler ve yeni doğan bebek patik örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir