YENİ ÖRGÜ ÇAYDANLIK KILIF MODELLERİ

Yeni örgü çaydanlık kılıf modelleri ile karşınızdayız. Hem satış amaçlı hem de kullanmalık çok güzel çalışmalar olduklarını söyleyebilirim. Sizde evinizde porselen çaydanlık kılıf modeli yapmak istiyorsanız bu güzel modelleri inceleyebilirsiniz. Hemen resimlerin altında öğretici videolara da yer verdik.

Anlatımlı videolarda örgü çaydanlık kılıfı hazırlamak için gerekli detaylar ve bilgiler yer alıyor. İzledikten sonra sizde yapımını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü çaydanlık kılıfı nasıl yapılır diyenler için hazırladığımız bu yazımızda paylaştığımız örnekler alıntı olup, yapanların emeklerine sağlık demek isteriz.

Bu tür çalışmalar yapıyorsanız veya yapmak istiyorsanız yorum bırakın, yapanlar veya yaptırmak isteyenler size ulaşacaktır. Anlatımlı örgü çaydanlık kılıf çalışmaları buldukça yine sitemizde yayınlamaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ BONCUK OYALARI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı boncuk oya modeli, boncuk oya modeli yapmak ve boncuk oya örneği yap hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir