YENİ ÖRGÜ ÇOCUK HIRKA MODELLERİ

Yeni örgü çocuk hırka modelleri arayanlar için derlediğimiz bu güzel çalışma da yine anlatımlı videolar da yer alıyor. Hemen altta diğer değişik örneklere de ulaşabilirsiniz. Evde örgü çocuk hırkası yapmaya başladıysanız veya henüz yeni başlayacaksanız bu tür modeller ve örnekler işinize yarayacak ve fikir edinebileceksiniz.

Örgü denizci hırka modeli, örgü desenli hırka modelleri ve değişik örgü bebek hırka çeşitlerini daha önce de yapılışını anlatan eğitici videolarıyla sitemizde paylaşmıştık. Çocukların seveceği karakterlerden oluşan resimli hırka modellerine de sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bu tür örgü hırka modelleri yaparak satabilir ve enfes paralar da kazanabilirsiniz. Örgü üzerine işler yapıyorsanız ve yaptığınız işleri satmayı düşünüyorsanız bize ulaşabilirsiniz. Alıcılar bulabilir veya yaptırmak isteyenlere sizleri ulaştırabiliriz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

ÖRGÜ ARABA ŞEKLİNDE BEBEK PATİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. araba modelli bebek patikleri, araba motifli bebek patiği ve araba şeklinde bebek patikleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir