YENİ ÖRGÜ CONVERSE BEBEK PATİK MODELLERİ

Yeni örgü converse bebek patik modelleri arayanlar olur diye paylaştığım bu güzel modelleri çok seveceksiniz. Birbirinden güzel ve değişik bebek patik örnekleri sayesinde sizde yapacağınız zaman bunlardan örnek alabilir yada fikir edinebilirsiniz.

Örgü converse bebek patikleri yapmak için paylaştığımız anlatımlı çalışmaları da hemen yazımızın altından bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Adım adım örgü converse bebek patiği yapılışını öğrenmek istiyorsanız sitemizde eğitici çalışmalar yer alıyor. Mutlaka incelemeli ve nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz.

 
 

Sizde bu sayede kendi bebeğinize veya bebeği olanlara hediye amacıyla bu tür güzel örgü patikler ortaya çıkarabilirsiniz. Kolay yapılan örgü patik çalışmalarını sitemizde sıkça paylaştığımızı belirtmeliyim. Şimdi bu güzel örneklerle baş başasınız. Kolay gelsin.

 

30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN YELEK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bayan yelek modeli, bayan yeleği nasıl yapılır ve değişik örgü yelek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

2 Yanıt

  1. ilginç Bilgiler diyor ki:

    patikler çok güzelmiş. internet üzerinden satış yaptığımız @butikiskom isimli butigimiz var iletişime geçerseniz satış yapabiliriz.

  2. Nuray diyor ki:

    almak isteyenler size ulaşacaktır. bilgi paylaşımı yaptığınız için teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir