YENİ ÖRGÜ ÇORAP MODELLERİ

Yeni örgü çorap modelleri arayanlar olabilir diye bu yazımızda yer vermeyi düşündüğümüz örnekler gayet güzel. Ben çok sevdim ve beğendim. Sizlerde evde örgü çorap yapmayı düşünüyorsanız bu güzel örnekler size ilham verecektir. Fikir edineceğiniz örnek örgü çorapların yapılışını ise arıyorum.

 
 

Bulduğumda yine hemen bu yazımızın altına ekleyeceğim. Yapıyorsanız veya yaptıysanız alta yorum bırakabilirsiniz. Hatta yaptırmak isteyenler veya sipariş vermek isteyenler de sosyal medya adresimize yazabilirler veya yorum bırakabilirler.

Gerçekten güzel ve keyifli bir çalışma olan bu güzel örgü çorapların hazır kış gelmesi nedeniyle talep edileceklerini düşünüyorum. Kışın hem şekil hem de sıcak tutması bakımından önerdiğim örgülerdendir. Sizde öğrenip yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ BAYAN ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bayan elbiseler, örgü bayan elbise örnekleri ve örgü bayan elbise yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir