YENİ ÖRGÜ FİLELİ KAZAK MODELLERİ

Yeni örgü fileli kazak modelleri arayanlar olabilir diye bu güzel ve kaliteli örnekleri paylaşmak istedim. Bu güzel çalışmaların yapılışını anlatan öğretici videoları da araştırıyorum. Sizde evde fileli kazak modeli yapıyorsanız veya bu tür modeller yaptırmak istiyorsanız bu yazımıza yorum bırakabilirsiniz.

Örgüden fileli kazak yapmak biraz zor olsa da anlatımlı çalışmalarını bulduğumda hemen bu yazıya ekleyeceğim. Sitemizde örgü kazak yapımıyla alakalı daha önce de çoğu kez çalışmalara yer vermiştim.

 
 

Hatta birçok benzer örgü kazak modeli ve yapılışıyla alakalı çalışmalar hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını inceleyebilirsiniz. Örgü fileli kazaklar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

AYAK TAKILARI ÖRGÜ SANDALET MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü ayak takı modelleri, örgü ayak takıları ve örgü ayakkabı modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir