YENİ ÖRGÜ KUŞ SÜS OYUNCAK MODELLERİ

Yeni örgü kuş süs oyuncak modelleri yapmak isteyenler olabilir diye derlediğimiz bu güzel çalışma da birbirinden güzel modelleri bir araya topladık. Yine anlatımlı altta örgü kuş motif yapılışıyla ilgili anlatımlı videoya da sitemizde yer verdik.

Daha önce örgü kuş motifleri yapmak veya örgüden kuş oyuncak yapımıyla alakalı çalışmaları paylaştığımı hatırlıyorum. Hatta bu ekranın hemen altından karşınıza benzer yazılar bölümünden hepsi önünüze gelecektir. Onları da inceleyebilirsiniz.

Kolay yapılan ve kuş figürlü oyuncak yada motifleri yaparak sizde evinizde süs amaçlı kullanabilirsiniz. Örgü kuş süs modelleri veya örneklerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Kolay yapılan örgü kuş süs çalışmalarını yine buldukça sitemizde paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel anlatımlı çalışmalarla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 
 

YENİ PASPAS ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. en güzel paspas modelleri, örgü paspas modelleri ve örgü paspas nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir