YENİ ÖRGÜ LİF ÖRNEKLERİ

Yeni örgü lif örnekleri ile karşınızdayız. Bu güzel örnekleri beğeneceksiniz. Hemen altta birkaç örgü lif modelinin yapılışını anlatan öğretici videoya da yer verdik. Anlatımlı çalışmalar sayesinde sizde örgü lif yapılışını öğrenip, evde kendinize veya aile bireylerine farklı motiflerde örgü lif yapmaya başlayabileceksiniz.

Sitemizde eğitici birçok lif yapılışıyla alakalı model ve örneklerin anlatımları yer alıyor. Hemen altta benzer yazılar bölümünden ulaşacağınız farklı çalışmalardan da yararlanmanızı öneriyorum. Birbirinden güzel lif örnekleri ve yeni lif modellerini buldukça sürekli olarak sitemizde paylaşmaya çalıştık.

Sitemizi takip ederek sizde en iyi ve en yeni lif modellerine bir tıkla ulaşabilirsiniz. Yararlanabilir ve sizde aynısından yapmak için fikir edinebilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ÇEYİZLİK OYA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çeyizlik oya örneği, çeyizlik oya yapımı ve yeni çeyizlik oya modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir