YENİ ÖRGÜ MEYVE MODELLERİ

Yeni örgü meyve modelleri arayanlar olabilir diye hem anlatımını hem de örneklerini paylaşmak istedim. Sitemizde daha önce de örgü oyuncak yapımıyla alakalı bu tür meyve veya süs motif çalışmalarının yapılışını gösteren projeleri paylaşmıştık. Hemen altta benzer yazılar köşesinden hepsine ulaşabilirsiniz.

Anlatımlı örgü meyve yapılışından yararlanarak sizde kısa sürede bu güzel örneklerden yapmaya hemen başlayabilirsiniz. Örgü meyve modeli yapımıyla alakalı çalışmaları öğrenerek sizde süs amaçlı yapabilir ve evinizi güzelleştirmede kullanabilirsiniz.

 
 

Süsleme çalışmasında veya çocukların odasına sarkaç süs olarak da kullanmayı düşünebilirsiniz. Hatta yapıp satarak para da kazanabileceğinizi notlarım arasına ekleyebilirim. Bu güzel çalışmayı beğendiyseniz değerli yorumlarınızı bekliyorum. Sizde aynılarından yapıyorsanız örneklerini bize gönderirseniz seviniriz. Kolay gelsin.

 

YENİ ÖRGÜ KUŞ SÜS OYUNCAK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü kuş modeli, örgü kuş örnekleri ve örgü kuş süs hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir