YENİ ÖRGÜ MOTİF ÖRNEKLERİ

Yeni örgü motif örnekleri ve hemen altında anlatımlı bir de videoya yer verdim. Örgü motif örnekleri arayan bayanların olduğunu düşündüm. Bu tür paylaşımları uzun zamandır yapmamıştım. Örgüden motif yapımıyla alakalı örnekleri hemen altta benzer yazılar bölümünde bulabilir ve inceleyebilirsiniz.

Bu paylaştığım resimli anlatımlarda da çok güzel motif örnekleri yer alıyor. Adım adım karelerde anlatılmış olsa da en azından fikir edineceğinizi düşünüyorum. Hemen altta ki anlatımlı videoyu inceleyerek sizde nasıl motif yapılacağını az da olsa öğrenebilirsiniz.

 
 

Örgü işlerinizde motifin önemi büyüktür. Değişik motif örnekleri ve farklı motif modelleri her zaman dikkat çeker. Bu yüzden yapacağınız örgü motif çalışmalarında bu ve bunun gibi örnekleri buldukça yine sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI BEBEK PATİK YAPILIŞI başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım bebek patiği yapmak, anlatımlı bebek örgüleri ve anlatımlı bebek patiği yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir