YENİ ÖRGÜ PARMAKSIZ DANTEL ELDİVEN MODELİ YAPMAK

Yeni örgü parmaksız dantel eldiven modeli yapmak için paylaştığımız bu güzel çalışmayla alakalı videolu anlatımlar da paylaştım. Daha önce örgü parmaksız eldiven modellerinin türlerini çeşit çeşit paylaştığımı hatırlıyorum. Hemen bu yazımızın altında birçok güzel dantel parmaksız eldivenlere ulaşabilirsiniz.

Örgü parmaksız dantel eldivenler yaparak sizde kıyafetlerinize uyumlu olarak kullanabilirsiniz. Örgü parmaksız dantel eldiven örneklerini buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Hemen altta yer alan çalışmaların benzerlerini sitemizde fazlaca bulabilir ve yararlanabilirsiniz.

Kolay yapılan örgü dantel eldivenlerin yapılışını anlatan çalışmalar sayesinde sizde çeşit çeşit modeller yapıp kullanmaya başlayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın detaylı anlatımı ile örnekleriyle birlikte baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ZARİF DANTEL ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çeyizlik zarif danteller, en güzel zarif danteller ve evde zarif dantel yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. KPSS Türkçe Notları diyor ki:

    aradığım bir çalışmaydı çok teşekkür ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir