YENİ ÖRGÜ PASPAS ÖRNEKLERİ

Yeni örgü paspas örnekleriyle karşınızdayım. Bu güzel örnekleri çok seveceksiniz. Evde örgü paspas yapıyorsanız veya yapmaya başlamak istiyorsanız? bu güzel çalışmalar hem fikir verecek. Hem de yapmaya başladığınızda ilham alabileceksiniz. Örgü paspas modeli yapılışıyla alakalı birkaç öğretici çalışmayı da yine resimlerin altına ekledim.

Öğretici videolardan yararlanarak sizde örgü paspas modeli yapmayı öğrenebilirsiniz. Eğitici çalışmaları daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Hatta birkaç hafta önce örgü banyo paspas modelleri ve yapılışını anlatan çalışmalar paylaşmıştım.

Benzer örgü paspas çalışmaları hemen bu yazımızın altından benzer yazılar ekranından karşınıza çıkacak. Mutlaka onlara da bakmanızı öneriyorum. Gerçekten güzel ve değişik fikirlerle yapılmış örgü paspas modelleri ile karşılaşacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

YENİ ÖRGÜ SIRT ÇANTASI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü sırt çantası yapılışı, örgü sırt çantaları ve örgü sırt çantası modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir