YENİ ÖRGÜ PATİK MODELLERİ

Yeni örgü patik modelleri ile karşınızdayız. Bu güzel örgü bebek patik modelleri veya bayan örgü patik modellerinin yapılışını da sitemizde paylaşmıştık. Hatta öğretici ve eğitici video setlerinden öğrenerek sizde kısa sürede bu güzel modellerden bir tanesini yapmaya başlayabilirsiniz.

Evde kolay patik yapmak veya değişik patik modeli yapmak için anlatımları altta benzer yazılar bölümünden de ulaşabilirsiniz. Kolay yapılan patik çalışmaları ve anlatımlı patik modelleri sayesinde sizde bebeği olan birisine hediye amaçlı öğrenip yapabilirsiniz.

 
 

Hatta satış amaçlı yaparak satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Evden patik yaparak satıp para kazanan birçok hanım var. Hatta birçoğu sitemizin takipçisi olup, bu güzel modelleri gördüklerinde yararlanacaklarını da düşünüyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ YAZLIK ÖRGÜ BEBEK ELBİSE MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bebek elbisesi, örgü bebek elbise modelleri ve örgü bebek yazlık elbise örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir