YENİ ÖRGÜ PATİK ÖRNEKLERİ

Yeni örgü patik örneklerini beğeneceğinizi düşünüyorum. Anlatım da eklediğimiz bu içerikte hemen altta benzer yazılar bölümünde daha değişik patik örneklerine de ulaşabilirsiniz. Yeni örgü patik modellerini geçen seferde paylaştığımı hatırlıyorum.

Sizde evde örgü patik yapıyorsanız ve değişik modeller arıyorsanız işte bu örnekler işinize yarayacaktır. Örgü terlik şeklinde patik yapmak, örgü ayakkabı şeklinde patik örneği ve daha birçok çocuk örgü patik modeli ve bebek patik modellerinin yapılışını sitemizde bulabilirsiniz.

Değişik örgü patik örneklerini yine buldukça sizlere önünüze getirmeye devam edeceğim. Anlatımlı örgü patik yapımıyla alakalı çalışmaları da hemen altta bulacağınızı söyleyebilirim. Kolay yapılan örgü patik örnekleri ve patik yapılışıyla ilgili eğitimleri sitemizde daha önce patik kategorisinde paylaştığımızı da tekrarlamak isterim. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ÖRGÜ LİF ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü lif yapılışı, evde lif nasıl örülür ve motifli lif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir