YENİ ÖRGÜ YELEK MODELLERİ

Yeni örgü yelek modelleri ile yine karşınızdayız. Zeynep hanımın marifeti olan bu güzel hırkaları sizde seveceksiniz. Birbirinden güzel çalışmaları ile bizlere bu güzel paylaşımları yapmış. Sizlerde bu tür örgü hırka yapımıyla ilgileniyorsanız, fikir sahibi olabilir ve ilham alabilirsiniz.

Evde örgü hırka yapan veya örgü yelek yapanlar varsa ve satıyorlarsa, hemen alta yorum bırakabilirler. Almak isteyenler ulaşabilir ve bu sayede emeklerinin karşılığını da alabilirler. Evde örgü yelek yapımıyla alakalı bu güzel örneklerin hemen altında birbirinden güzel anlatımlara da yer verdik.

Öğretici videolar sayesinde sizde örgü yelek yapımını öğrenebilir ve yapmaya başlayabilirsiniz. Örgü hırka yapmak için daha önce de sitemizde benzer projelere yer vermiştik. Sizde bu tür örgüler yapıyorsanız bize gönderebilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakıyoruz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

İNCE KAĞITTAN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. basit çiçek nasıl yapılır, evde yapay çiçek yapmak ve ince kağıttan çiçek yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir