YENİ OYMALI KENAR DANTEL MODELLERİ

Yeni oymalı kenar dantel modelleri arayan ev hanımlarına yönelik oluşturduğumuz bu güzel içerikte birbirinden güzel örnekler yer alıyor. Hemen altta örnek bir de video paylaştım. Anlatımlı çalışmalara ulaşamadım. Oymalı kenar örneklerini daha önce de sitemizde dantel bölümünde paylaştığımızı hatırlıyorum.

Benzersiz dantel oymalı kenar örnekleri hemen bu yazımızın altından da karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz. Sitemizde bunun üzerine birçok çalışmayı detaylı anlatım ve aşamalı resimler şeklinde paylaştığımızı hatırlıyorum.

 
 

Sizde evinizde oymalı kenar dantel modeli yapıyorsanız bize gönderin yayınlayalım. Altta sadece 5 adet parçaya ulaştım ve örnek olarak yayınlamak istedim. Sizlerde bize sosyal medya adresimize gönderebilirsiniz. Satmak isteyenler de gönderebilir ve aynı şekilde almak isteyenler de yorum yazabilirler. Kolay gelsin.

 

PULLU OYA ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. evde pullu oya yapmak, öğretici pullu oya çalışmaları ve pullu oya çeşitleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

1 Yanıt

  1. Safa yaşar diyor ki:

    Teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir