YENİ PACHWORK MODELLERİ

Yeni pachwork modelleri arayanlar olur diye bulduğum bu güzel örnekleri sizin de görmenizi istedim. Kolay yapılan bir çalışma olmasa da daha önce sitemizde paylaştığımı pek hatırlamıyorum. Kolay yapılan çalışmaları sitemizde anlatımlı ve resimli örneklerle paylaşmaya devam ediyoruz.

 
 

Bu güzel pachwork modeli çalışmasının detaylı anlatımını bulduğumda yine bu içeriğin altına ekleyeceğim. Ancak şimdilik farklı modellerini sizlere sunuyorum.

Daha değişik ve güzel modeller buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel örneklerle baş başa bırakıyorum. Beğendiklerinizi yorum yazarak bize belirtebilirsiniz. Kolay gelsin.

 

30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN YELEK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bayan yelek modeli, bayan yeleği nasıl yapılır ve değişik örgü yelek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir