YENİ PARÇALI ÇİÇEK MOTİFİ YAPMAK

Yeni parçalı çiçek motifi yapmak için paylaştığımız çalışma da yine güzel bir öğretici video da yer alıyor. İnceleyerek sizde kısa sürede çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde öğrenebilir ve başkalarına da yardımcı olabilirsiniz.

Yarım parçalı tığ işi çiçek yapmak veya evde kolay çiçek motifleri yapan ev hanımlarındansanız bu güzel çalışmalardan faydalanacağınızı biliyorum. Hatta altta benzer birçok tığ işi çiçek motif örnekleri ve yapılışıyla alakalı güzel çalışmalar da karşınıza çıkacak.

Onları da sevebilir ve yapmak isteyebilirsiniz. Bu tür örgü işleri ve tığ işi birçok modeli sitemizde bulabilirsiniz. Öğretici videolar sayesinde de kısa sürede nasıl yapıldıklarını kavrayabilirsiniz. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifli çalışmanın anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

 

 

 

MİL HAVLU KENARI MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. mil havlu kenarı örnekleri, mil oyası havlu kenarı ve mil oyası havlu kenarı örnekleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir