YENİ PARMAKSIZ ELDİVEN MODELLERİ

Yeni parmaksız eldiven modelleri arayanlar olur diye paylaşmak istediğim bu güzel çalışmaların yine yapılışını anlatan çalışmalara altta yer verdik. Eğitici videodan yararlanarak sizde örgü parmaksız eldiven modeli yapmaya başlayabilirsiniz. Anlatımlı parmaksız eldiven yapımı ve benzeri çalışmaları sitemizde daha önce de paylaşmıştık.

Adım adım sizde çok güzel parmakları olmayan eldivenler yapabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilere hediye edebilir veya fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Parmaksız eldiven hem şık gözükür.

Hem de bu tür eldivenler daha çok tercih edilmektedir. Sizde yapımını öğrenerek kendinize yada sevdiğiniz birisine hediye amaçlı da yapabilirsiniz. Bu tür çalışmaları sitemizde fazla fazla görebilir ve bulduğunuzda hemen öğrenip yapmaya da başlayabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

 

 

ESKİ EŞYADAN AVİZE YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski ilistirden avize yapmak, eski leğenden avize yapmak ve eski mutfak eşyasından avize yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir