YENİ PUNCH NAKIŞ MODELLERİ

Yeni punch nakış modelleri arayanlar olabilir diye düşündüm. Bu güzel derlemeyi yaptım. Birbirinden güzel çalışmaları sizde beğeneceksiniz. Sizlerde punch örnekleri arıyorsanız ve bu güzel çalışmalardan yapmaksa niyetiniz, bu güzel modellerin size ilham vereceğini düşünüyorum.

Bu tür punch nakışı yapmayı biliyorsanız ve bu tür çalışmalarla meşgulseniz sitemizde daha değişik benzer çalışma ve örneklerine ulaşabilirsiniz. Yeni punch nakış örneklerini buldukça yine sizlere bu başlık altından yer vermeye çalışacağım.

 
 

Birbirinden güzel ve değişik punch nakışlarını hemen bu yazımızın altında bulabilir ve onlardan da yararlanabilirsiniz. Bu tür çalışmalar yapıyor ve satıyorsanız yorum bırakabilirsiniz. Alıcı ve yaptırmak isterseniz de yorum bırakın, yapanlar size bilgilerinizden ulaşır. Kolay gelsin.

 

ANLATIMLI RENDE ÖRGÜ MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. örgü rende örneği, rende modeli nasıl yapılır ve rende modeli örgü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir