YENİ RESİM DESENLİ LİF ÖRNEKLERİ

Yeni resim desenli lif örnekleri arayanlar olur diye paylaştığımız bu güzel çalışmaları çok beğeneceksiniz. Çünkü ben bayıldım. Harikalar ve yapanların emeklerine sağlık. Birbirinden güzel resimli lif modellerinden sizde yapmak veya yaptırmak isterseniz hemen yazımızın altına yorum yazabilirsiniz.

 
 

Yapanlar size ulaşacaktır. Benzer değişik lif modelleri ve yeni lif örneklerine sitemizden bol bol ulaşabilirsiniz. En güzel resimli lif modellerini daha önce de paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta o içeriklerde anlatımı ve detaylı resimli örnekler de yer alıyor.

Evde kolay lif yapmak veya lif yapımını öğrenmek için altta benzer yazılar kısmında öğretici videolar ve eğitici resimler de yer alıyor. Onları da incelemenizi öneririm. Kolay gelsin.

 

YENİ ÇİÇEK MOTİFLİ LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı lif yapımı, çiçek desenli lif modelleri ve çiçek desenli lifler hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir