YENİ RÜZGAR GÜLÜ LİF ÖRNEĞİ YAPMAK

Yeni rüzgar gülü lif örneği yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı beğeneceğinizi düşünüyorum. Hemen altında yer alan eğitici videolardan da nasıl yapıldığını izleyerek öğrenebilirsiniz.

Resimli anlatımda adım adım gideceğiniz rüzgar gülü lif örneğinin yapılışını tam detaylı anlamak için ve kavramak için öğretici videoları da izlemenizi tavsiye ederim.

Sitemizde birbirinden güzel lif örnekleri ve yeni lif modellerinin yapılışını da paylaştık. Hatta birçok lif örneğine kolayca ulaşabilir ve değişik lif modellerinin nasıl yapıldığını da öğrenebilirsiniz.

Kolay yapılan lif çalışmaları sayesinde sizde kısa sürede yapacağınız lifleri kullanabilir veya çeyizlik lif modelleri olarak saklayabilirsiniz. Yada fazlaca yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Kolay gelsin.

yeni-ruzgar-gulu-lif-ornegi-yapmak

 
 

 

 

EVDE TIĞ İŞİ BEBEK YELEK MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım tığ işi bebek yelek, anlatımlı tığ işi bebek yelekleri ve bebek yeleği anlatımlı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir