YENİ ŞEMALI TIĞ İŞİ İKİ RENKLİ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYESİ

Yeni şemalı tığ işi iki renkli örgü bebek battaniyesi yapmak isteyen ev hanımlarına yönelik güzel bir anlatım hazırladık. Hemen altta şemalarına rastlayacağınız iki renk tığ işi örgü bebek battaniye çalışmasının hemen altta video anlatımı da yer alıyor. En son hali yani bitmiş halinin de resmi var.

Bu tür çalışmaları daha önce anlatımlı olarak sitemizde paylaşmıştık. Onlardan da yararlanabilmek için bu yazımızın en altında yer alan benzer yazılar ekranına yönelmeniz yeterli olacaktır. Eğitici video sayesinde sizde izledikten sonra örgü bebek battaniye modeli yapmayı öğrenebilir kısa sürede yapabilirsiniz.

 
 

İki renk örgü battaniye modellerini sitemizde fazlasıyla bulacaksınız. Değişik modeller ve anlatımları da paylaştığımız sitemizde birçok çalışmanın detaylıca öğretici videolarına da ulaşacağınız söylemek isterim. Şimdi sizleri anlatım ve şemayla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

YENİ BULMACA PATİK MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bulmaca patik modeli, bulmaca patik modeli ve bulmaca patik modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir