YENİ SİMLİ İPTEN DANTEL ÖRNEKLERİ

Yeni simli ipten dantel örnekleri arayanlar olabilir diye bu az olan paylaşımı yapmak istedim. Benzer çalışmaları daha önce de paylaştığımı hatırlıyorum. Sizde evde simli ipten dantel yapıyorsanız, bu güzel örnekler belki işinize yarayabilir.

Yada simli ipten dantel örneği yapacağınız zaman nasıl görüneceğini merak ediyorsanız da işinize yarayacaklarını düşünüyorum. Simli ipten dantel modeli yapımıyla alakalı çalışmaları araştırıyorum. Bulduğumda sizlere paylaşacağım.

 
 

Sizde bu tür örneklerden yapıyorsanız bize gönderin yayınlayalım. Evde kolay yapılan simli ipten dantelleri buldukça yine bu yazıya iliştireceğim. Yada yeni bir konu ile sizlere açıklayıcı olarak paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel ve keyifle çalışmanın güzel örnekleri ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

30 ADET YENİ ÖRGÜ BAYAN YELEK ÖRNEKLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı bayan yelek modeli, bayan yeleği nasıl yapılır ve değişik örgü yelek modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir