YENİ TAŞ BOYAMA ÖRNEKLERİ

Yeni taş boyama örnekleri araştırıyordum. Bu güzel çalışmalar karşıma çıktı. Bu güzel örnekte taş boyama sanatının nasıl yapıldığı kısaca gösteriliyor. Adım adım taş boyama örnekleri sayesinde sizde çok güzel taş boyayarak süsler yapabilirsiniz.

Taş boyama magnet yapmak veya taş boyayarak süs yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar hemen bu yazımın altında karşınıza çıkacak. Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı taş boyama örnekleriyle hem güzel süs çalışmaları yapabilirsiniz. Hem de bu tür çalışmalar yaparak satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Anlatımlı taş boyama çalışmaları ile keyifli zamanlar geçirebileceğinizi de belirtmek isterim. Kolay taş boyama çalışmaları için birçok örneği sitemizdeki taş boyama sanatı kategorisinde bulabilirsiniz. Eğitici derslere katılabilir ve sizde taş boyama sanatını yakından öğrenebilirsiniz.

 
 

Bu tür çalışmalar yapıyorsanız bize ulaştırabilir ve facebook ağımızda paylaşabiliriz. Bu tür çalışmaları yapıp, para kazananlardansanız da yine yardımcı olmak isteriz. Yeni taş boyama örnekleri olarak şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

yeni-tas-boyama-ornekleri

source

 

ESKİ TİŞÖRTTEN ÇİÇEK SAKSI ASKILIĞI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski penyeden sarkaç saksılık yapmak, eski penyeyi sarkaç saksılık yapmak ve eski tişörtten saksı sarkaç yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir