YENİ TEPSİ ÖRTÜSÜ MODELLERİ

Yeni tepsi örtüsü modelleri ile karşınızdayız. Hemen altta videoların da yer aldığı bu güzel çalışmamızda masa örtüsü yapmak isteyen ev hanımlarına yardımcı olacak örnekler paylaştık. Evde masa örtüsü yapmak veya tepsi örtüsü yapmak gibi uğraşlarınız varsa bu güzel örneklerden yararlanacağınızı ve faydalanabileceğinizi söylemek isterim.

Anlatımlı tepsi örtüsü örneklerini daha önce de sitemizde çokça kez paylaştığımı hatırlıyorum. Evi güzelleştiren en güzel dantel işlerinden birisi de tepsi örtüsü modelleridir. Kız isteme merasimi veya evinize gelen misafirlerinizin dikkatini çay kahve servisi yaparken bu tepsi örtüsü dantel modelleri çekecektir.

Bu tür çalışmalar artık eskide kalsa da günümüz genç kızları mutlaka çeyizlerinde bu tür dantel modellerini istiyor. Eskilerin kadınları yapsa da günümüz kızları pek uğraşmıyor. Ancak merakı olanlar için sitemizde birçok dantel tepsi örtüsü modellerini paylaştığımı tekrarlamak isterim. Kolay gelsin.

 
 

 

 

YENİ ŞEMALI TIĞ İŞİ İKİ RENKLİ ÖRGÜ BEBEK BATTANİYESİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım tığ işi bebek battaniyesi, anlatımlı tığ işi battaniye ve bebek battaniyesi tığ işi hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir