YENİ TIĞ İŞİ YELEK MODELLERİ

Yeni tığ işi yelek modelleri yapmak isteyenler olabilir diye fikir edinmeleri maksatlı paylaştığımız bu güzel çalışmaları çok seveceksiniz. Örgü yelek veya tığ işi yelek modellerini sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Hatta anlatımlarına videolu eğitici bilgilere de ulaşabilirsiniz.

Birbirinden güzel yelek modelleri ve örgü yelekleri altta benzer yazılar kısmında da görebilirsiniz. Onlardan da yararlanabilir ve kısa sürede kendinize yada sevdiklerinize örebilirsiniz. Tığ işi yelek yapımıyla alakalı sitemizde birçok anlatım ve resimli içerikler yer alıyor.

 
 

Onlara da göz atmanızı öneririm. Kısa sürede öğrenebilir ve sizde çok güzel modeller yapabilirsiniz. Tığ işinden yapılan yelek modellerini buldukça yine sizlere derlemeye çalışacağız. Kolay yapılan tığ işi yelek veya hırka modellerini sitemizde fazla fazla bulabilirsiniz. Kolay gelsin.

 

YENİ PARMAKSIZ ELDİVEN MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. parmaksız eldiven çeşitleri, parmaksız eldiven modeli ve parmaksız eldiven nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir