YENİ TUNUS İŞİ ÖRGÜ TEKNİĞİ

Yeni tunus işi örgü tekniği arayanlar olabilir diye paylaştığımız bu güzel çalışmanın resimli anlatımından yararlanabilirsiniz. Sitemizde tunus işi örgüler, tunus işi örnekler ve daha birçok çalışmanın anlatımına ulaşabilirsiniz. Adım adım nasıl yapacağınızı öğreneceğiniz alttaki çalışmayı da sevebilirsiniz.

 
 

Benzer tunus işi çalışmaları ve örnekleri hemen altta benzer yazılar bölümünde de bulabilirsiniz. Onları da inceleyebilirsiniz. Tunus işi örgü teknikleri ile ilgili sitemizde birçok çalışmanın detaylı anlatımına ulaşabilirsiniz.

Kolay yapılan tunus işi örgü örneklerini buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri bu güzel çalışmanın resimli anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 

DÜĞMELERDEN BİLEKLİK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. düğmeden bileklik yap, düğmeden yapılan bileklikler ve düğmelerle bileklik nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir