YENİ YAZLIK ÖRGÜ BEBEK ELBİSE MODELLERİ

Yeni yazlık örgü bebek elbise modelleri arasında beğendiğiniz model illaki olacaktır. Benim çok hoşuma giden ise kırmızı renkte olanları oldu. Sizlerde beyaz renk veya diğerlerini sevdiyseniz yoruma yazabilirsiniz. Hatta en güzelini seçelim. Bu tür çalışmalar yapıyorsanız veya yaptırmak istiyorsanız da yorum bırakabilirsiniz.

Bu sayede yaptırmak isteyenlere yardımcı olmuş olursunuz. Yada yaptıracağınız kişilere ulaşabilirsiniz. Sitemizde örgü üzerine bebekler için yapılan birçok çalışmaya ulaşabilirsiniz. Hepsi de birbirinden güzel ve keyifli çalışmalar olduklarını söyleyebilirim.

 
 

Beğeneceğiniz modelleri hemen altta benzer yazılar kısmından da görebilirsiniz. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını gösteren öğretici videolardan yararlanabilirsiniz. Şimdi sizleri örneklerle baş başa bırakacağım. Kolay gelsin.

 

2016 ÇEYİZLİK LİF MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. çeyizlik banyo ovunma lifleri, çeyizlik lif modelleri ve çeyizlik lif nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir