YENİ YELPAZE İĞNE OYASI YAPMAK

Yeni yelpaze iğne oyası yapmak için paylaştığımız örnek resimlerin hemen altında tarifi verilen videolar da yer alıyor. Eğitici videoları izleyerek sizlerde evde kolayca yeni yelpaze iğne oyası yapmayı öğrenebilirsiniz. Öğretici videolar sayesinde yelpaze iğne oyası örneğini kısa sürede yapabilir ve keyifle arkadaşlarınıza da öğretebilirsiniz.

Bu güzel örneğin benzerlerini daha önce de sitemizde paylaştığımızı hatırlıyorum. Hatta altta karşınıza değişik iğne oyası örnekleri ve yapımını anlatan tarifler çıkacaktır. Onları da incelemenizi öneririm.

Birbirinden güzel yeni iğne oyası modelleri ve örnekleri ile sizde bu güzel örgü çalışmalarını kısa sürede yapmayı öğrenerek yapmaya başlayabilirsiniz. Değişik örgü örnekleri veya iğne oyası çalışmalarını buldukça paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

yeni-yelpaze-igne-oyasi-yapmak

yeni-yelpaze-igne-oyasi-yapmak2

 
 

 

 

 

 

56 ADET YENİ ÖRGÜ BEBEK KIYAFETLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı örgü bebek kıyafeti yapmak, bebek örgü giysileri ve değişik bebek kıyafet modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir