YENİ ZARİF DANTEL ÖRNEKLERİ

Yeni zarif dantel örnekleri arayanlar olabilir diye derlediğimiz bu güzel çalışmayı seveceksiniz. Birbirinden güzel ve değişik zarif dantel modellerini daha önce de sitemizde paylaşmıştık. Anlatımlı zarif dantel modellerine ulaşacağınız sitemizde değişik dantel örneklerinin de yapılışını anlatan birçok çalışma yer alıyor.

Çeyizlik dantel takımları veya aradığınız bir dantel türünü dahi sitemizde bulabilirsiniz. Altta yer alan 30 adet yeni zarif dantel örneklerine bayılacaksınız. Ben ilk gördüğümde hasta kaldım ve hemen yapımı anlatılmış mı? diye araştırmaya başladım.

 
 

Ancak karşılaştığım çalışmalar arasında maalesef yapımı belirtilmiyor. Ev hanımlarının gözdesi olan dantel örneklerini çok seveceksiniz. Çalışmayla alakalı bir adet izleyeceğiniz video da buldum. Ancak araştırıyorum. Yapımına ilişkin çalışmalara ulaştığımda sizleri ilgili kaynağa yönlendireceğim veya yapanlarla tanıştıracağım. Kolay gelsin.

 

YENİ DANTEL PEÇETE MASA ÖRTÜSÜ MODELLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dantel peçete masa örtüleri, dantel peçete masa örtüsü örnekleri ve dantel peçete modelleri hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir