Yer Fıstıklarından Yapılan Minyatür Çalışmalar

Yer Fıstıklarından Yapılan Minyatür Çalışmalar

Birçok minyatür çalışmasını daha önce sizlere paylaşmıştım. Birbirinden farklı minyatür çalışmalarını birlikte görmüştük. Bu yazımda ise sizlere yer fıstıklarından yapılan minyatür çalışmaları paylaşacağım. Yapılışını bu yazımda paylaşmıyorum. Çünkü henüz bulamadım. Bu yazımda sizlere örnek birkaç çalışmayı paylaştım. Eğer minyatür çalışmalar ile uğraşıyorsanız? bu örnekler size ilham verecektir. Daha önce çam fıstıkları yani şam fıstığı da deniyor, onlardan yapılan aksesuar çalışmalarının yapılışını paylaşmıştım.

 
 

Bu yazımda ise evinizde kendinizin yapabileceğiniz güzel bir minyatür çalışmanın örneklerini paylaştım. Yer fıstığından süsler yaparak minyatür çalışmalarınıza katabilirsiniz. Yada süsleme çalışması yapacağınız zaman bu güzel çalışmalardan fikir edinebilir ve değişik minyatür çalışmalar yapabilirsiniz. Paylaştığım resimde yer fıstığı ren geyiği şekline sokulmuş. Yine diğer resimlerde atkılı kardan adam figürü yapıldığını da görebilirsiniz. Minyatür insan şekline de sokulduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Buyurun örneklere ;

Kim derdi ki yer fıstıklarından minyatür çalışmalar yapılacak. Böyle sevimli duracaklar ve yapan kişileri keyiflendirecek. Bu güzel çalışmayı turistik yerlerde yapabilir ve kolayca satabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyenler için güzel bir fikir olabilir. Kolay gelsin.

source : http://www.prosto.cool/node/138

 

Eskimeyen Hobiler İğne Oyaları ve Havlular başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. havlu kenarları, hobiler ve iğne oyaları hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir