YOĞURT KOVASINDAN OYUNCAK DAVUL YAPMAK

Yoğurt kovasından oyuncak davul yapmak için paylaştığım bu güzel ve eğlenceli kendin yap çalışmasını sizde çocuklarınıza yapabilirsiniz. Bu tür değerlendirme çalışmaları ile çocuklarınızı sevindirebilirsiniz. Yoğurt kovasından oyuncak bando yaparak çocukları mutlu edebilirsiniz.

Evde kolay oyuncak yapmak için paylaştığım diğer çalışmalar arasında bu güzel çalışmanın ön sıraları kapacağını düşünüyorum. Çünkü yapımı kolay ve kısa sürede çocuklarınızı mutlu etmek ve onları sevindirmek için yapabilirsiniz.

Yapımı kolay olan çalışmayı aşama aşama anlatıldığı gibi uzun sürmeden yapmış olacaksınız. Benzer güzel çalışmaları buldukça yine sizlere paylaşmaya devam edeceğim. Şimdi sizleri bu güzel kovadan davul yapma çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source

yogurt-kovasindan-oyuncak-davul-yapmak

 

KOLAY GEYİK BOYAMA RESİMLERİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. geyik boyama örnekleri, geyik boyama resimleri ve geyik boyama sayfası hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir