YUMURTA KOLİSİNDEN KAPIYA SÜS YAPMAK

Yumurta kolisinden kapıya süs yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını kısa sürede yapılışını öğrenip yapabilirsiniz. Anlatımlı karton süs çalışmasını zorlanmadan yapabilir ve evinizde hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Anlatımlı karton koliden süs yapmak veya yumurta kolisinden kapı süsü yapmak için paylaştığım çalışmayı boş zamanlarınızı değerlendirmede de kullanabilirsiniz. Kolayca öğrenip aynısını yapıp evinizin kapısında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kapı süsü yapmak için paylaştığım karton çalışmasına benzerlerini hemen bu yazımın altından da ulaşabilirsiniz. Onları da inceleyerek nasıl yapıldıklarını öğrenebilir ve hemen yapmaya başlayabilirsiniz.

 
 

Kolay yapılan yumurta kolisi değerlendirme çalışmalarını sitemizde fazlaca bulacağınız gibi yine benzerlerini buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Kolay gelsin.

source : pinterest

yumurta-kolisinden-kapiya-sus

 

TÜYLÜ İPTEN OYUNCAK KUŞ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. tüylü iple oyuncak kuş, tüylü iple oyuncak yapmak ve tüylü ipten kolay oyuncak yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir