YUMURTA KOLİSİNDEN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK

Yumurta kolisinden yapay çiçek yapmak için paylaştığım bu güzel ve kolay yapılan kendin yap çalışmasını sizde kısa sürede yapabilirsiniz. Anlatımlı yapay çiçek çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Onlar da çok güzel ve bu güzel çalışma da boş zamanınızı değerlendirmede kullanacağınız güzel bir karton değerlendirme çalışmasıdır.

Yapımını anlatımdaki aşamaları takip ederek kısa sürede öğrenebilir ve aynısını yapabilirsiniz. Kapı süsü yapımı, süs yapay çiçek yapımı veya boşta duran vazoları doldurmak için sahte çiçek yapımında kullanabilirsiniz.

Yumurta kolisi yapay çiçek yapmak için oldukça uygun bir malzeme olup, her türlü şekli verebilirsiniz. Kartondan gül yapabilir veya papatya yapabilirsiniz. Çalışmayı boyamanız yeterli olacaktır. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yumurta-kolisinden-yapay-cicek-yapmak

 

YUMURTA KOLİSİNDEN KAPIYA SÜS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. karton koliden kapı süsü yapmak, yumurta kolisinden kapı süsü yapmak ve yumurta kolisiyle kapı süsü yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir