Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri

Yumurtadan Yapılan Kapı Süsü Örnekleri

Keçeden kapı süsü veya kumaştan kapı süsü paylaşmayacağım. Bu yazımda sizlere bildiğiniz sofralarımızdan eksik etmediğimiz yumurtayı kullanarak yaptıkları kapı süs örneklerini paylaşacağım. Birbirinden değişik yumurta ile yapılmış kapı süslerini görünce şaşırabilirsiniz. Nasıl olur demeyin. Çünkü oluyor ve yapmışlar. Paylaşacağım örnek resimlerde bildiğiniz yumurtayı bütün veya yumurta kabuğu kullanılarak kapı süsleri yapılmış. Yumurtadan yapılan kapı süsü örneklerini görünce şaşıracağınızı söyleyebilirim.

 
 

İlginç bir çalışma gördükçe sizlere buradan paylaşmaya devam edeceğim. Yumurta kabuğunu işleme sanatı ile ilgili daha önce çalışmalar paylaşmıştım. Hatta örnekleriyle birlikte birçok çalışmayı sitemizde yer alan kendin yap kategorisinde ve dekorasyon kategorisinde rahatlıkla bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Paylaşacağım örnek kapı süsü çalışmaları ise şöyle ;

source : http://www.artideascrafts.com/easter-door-decorations/

Eier Türverkleidung – œufs garniture de porte – eggs door trim

 

Çocuklara Kumaştan Pijama Yapımı - Resimli Anlatım başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. fabric pajamas, kumaş pijama yapılışı ve kumaştan pijama yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir