YUMUŞAK KUMAŞTAN EV TERLİĞİ YAPMAK

Yumuşak kumaştan ev terliği yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı keyifle yapabilir ve evde kullanabilirsiniz. Daha önce de ev terliği yapmak için çeşitli çalışmalar paylaşmıştım. Anlatımlı terlik yapımı çalışmalarına hemen bu yazımın altından ulaşabilirsiniz.

Tek tıklama ile her türlü çalışmaya ulaşacağınız sitemizde resimli anlatımlar ve videolu anlatımlar yer alıyor. Bu sayede zorlanmadan nasıl yapıldığını öğrenebilir ve çok güzel terlik modelleri yapabilirsiniz. Yumuşak kumaştan ev terliği yapmak için paylaştığım çalışmanın şablonunda her aşama paylaşılmış.

Şablonda ki parçaları hazırladıktan sonra ev terliğini tamamlamaya başlayabilirsiniz. Yumuşak bir kumaş kullanılmış. Siz kumaş malzemesini kendinize göre değiştirebilirsiniz.

 
 

Daha önce de bu tür ev terliği yapımıyla ilgili paylaştığım çalışmalarda keçe veya kumaştan yapılışları gösteriliyordu. Bu çalışmada da yine anlatımlı ve detaylı olarak ne yapmanız gerektiği vurgulanmış. Kolay bir şekilde yapabileceğinize inanıyorum.

Adım adım terlik yapımı sayesinde zorlanmadan çok güzel terlikler yapabilirsiniz. Aşamalı çalışmayı kısa sürede yapacağınıza inanıyorum. Şimdi sizleri bu güzel çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yumusak-kumastan-ev-terligi-yapmak

 

ANLATIMLI DUMANLI GÖZ MAKYAJI YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. dumanlı göz makyaj yap, dumanlı göz makyajı nasıl yapılır ve dumanlı göz makyajı örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir