YÜN İPLE HALKADAN SARKAÇ SÜS YAPMAK

Yün iple halkadan sarkaç süs yapmak için paylaştığımız bu güzel ve eğitici çalışmayı sizde evinizde kısa sürede yapabilirsiniz. Kendin yap çalışmaları arasında beğendiğim bu tür takı çalışmalarının benzerlerini daha önce de paylaşmıştım.

Onların da anlatımından yararlanarak kısa sürede çok güzel ve keyifle kullanacağınız takılar yapabilirsiniz. İster takı yapın, isterseniz de duvara dekoratif sarkaç süs yapın. Bu tür çalışmaları yapıp turistik yerlerde satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Yün ipten halka sarkaç süs olarak da yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Adım adım sarkaç halka tüylü süs yapımına benzer birçok çalışmayı hemen bu yazımın altında da bulacaksınız. Kolay gelsin.

 
 

yun-iple-halkadan-sarkac-sus-yapmak

 

KAĞITTAN MAKET KUZU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kağıt süs kuzu, kağıt koyun süs yapılışı ve kağıt kuzu süs yapımı hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir