YÜN İPTEN KOLAY BİLEKLİK YAPMAK

Yün ipten kolay bileklik yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde evinizde keyifle yapabilirsiniz. Kolay yapılan bileklik çalışmalarını daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Takı tasarım kategorisinde binlerce takı çalışmasının anlatımlı resimleri veya videolarına ulaşabilirsiniz.

Yün ipten kolay bileklik yapmak veya bilezik yapmak isteyenler olabilir. Bu çalışmayı çok kısa sürede yapabilir ve anlatımlı bileklik yapmak için çalışmayı zorlanmadan sizde keyif alarak yapabilirsiniz. Adım adım bileklik yapmak ve renkli örgü bileklik yapmak için de yine yün ipten bileklik yapmayı anlatan çalışmaları kullanabilirsiniz.

Bu tür çalışmalar ile kısa sürede çok güzel ve eğlenceli çalışmalar yaparak kıyafetlerinize uyumlu takılar yapabilirsiniz. Takı yapmak için birçok çalışmayı hemen bu yazımızın altında da bulabilirsiniz. Onları da incelemenizi öneriyorum.

Kolay yapılan çalışmalar sayesinde sizde çok güzel takılar veya kolyeler yapabilirsiniz. Kolay takı yapmak için aşamalı çalışmalarda ne yapmanız gerektiği detaylı bir şekilde sunuluyor.

 
 

Tek yapmanız gereken malzemeleri temin etmek ve kısa sürede çalışmayı yapmak. Şimdi sizleri anlatımlı çalışma ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source

yun-ipten-kolay-bileklik-yapmak

 

ESKİ ÇORAPTAN OYUNCAK DOMUZ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. eski çorap değerlendirme, eski çoraptan domuz oyuncak yapmak ve eski çoraptan nasıl oyuncak yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir