YÜN İPTEN PONPON ASLAN YAPMAK

Yün ipten ponpon aslan yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli kendin yap çalışmasını seveceksiniz. Bu tür güzel çalışmaları daha önce de çoğu kez paylaşmıştım. Onları da inceleyerek harika ponpon süs çalışmaları yapabilirsiniz. Yün ipten aslan ponpon sarkaç yapıp çocuk odasına asabilirsiniz.

Galatasaray takımını tutuyorsanız, onların simgesi olan aslanın ponpon süsünü yapıp satarak para da kazanabilirsiniz. Bu tür ponpon süs çalışmaları her zaman talep görmüştür. Sitemizde ki diğer ponpon hayvan motif yapma çalışmaları hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak.

 
 

Onları da inceleyebilirsiniz. Anlatımlı kolay ponpon çalışmaları yapmayı arıyorsanız sitemizdeki diğer çalışmalara da mutlaka göz atmalısınız. Şimdi sizleri bu güzel ve kolay yapılan ponpon çalışmasının detaylı anlatımı ile baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-aslan-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON KALP YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yün ipten kalp ponpon, yün ipten kalp sarkaç ponpon ve yün ipten ponpon kalp hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir