YÜN İPTEN PONPON ÇİÇEK YAPMAK

Yün ipten ponpon çiçek yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışması ile sizde güzel bir süs çiçeği yapabilirsiniz. Bu tür güzel süs çiçekleri evi hem güzel gösteriyor. Hem de dekoratif anlamda ortaya güzel çalışmalar çıkmaktadır. Evinizi güzelleştirmek için yün iple nasıl süs yapılır demeyin.

Çünkü gerçekten güzel çalışmalar yapılıyor. Yün ipten ponpon süs yaparak evinize yapay çiçek süs çalışmaları hazırlayabilirsiniz. Yün ipten ponpon süs çalışması ile sevdiğiniz kişilere de yapay çiçekler yapıp hediye verebilirsiniz.

Yün ipten kolay ponpon yapmak için paylaştığım diğer anlatımlar gibi bu güzel çalışmayı da kartonla yapıyorsunuz. Kolayca yapıp kısa sürede kullanabilirsiniz. Anlatımlı yün ipten ponpon yapımı çalışması ile değişik süs çiçekler veya süsler yapabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-cicek-yapmak

 

KALPLİ KAHVELİ PASTA ÖRNEĞİ başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kahveli kalp pastası, kalp kalıp yapımı ve kalp kalıplı pasta hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir