YÜN İPTEN PONPON CİVCİV YAPMAK

Yün ipten ponpon civciv yapmak için paylaştığım bu güzel ve keyifli çalışmayı sizde kolayca yapabilirsiniz. Anlatımlı çalışma sayesinde kendin yap çalışmasını yapıp sarkaç süs olarak kullanabilirsiniz. Oyuncak olarak kullanabilir ve çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz.

Yün ipten kolay ponpon yapmayı daha önce kartondan veya çatalla yapılışını paylaşmıştık. Bu güzel çalışmada yine yün ipten ponpon yapılarak civciv oyuncak olarak ortaya çıkarılıyor. Kolay ponpon civciv oyuncak yapmak için paylaştığım anlatımlı çalışma da ki aşamaları uygulayarak sarkaç süs olarak da bu güzel çalışmayı yapmayı düşünebilirsiniz.

Anlatımlı ponpon civciv oyuncak yapımı çalışması ile sizde satış amaçlı çok güzel ürünler oluşturabilirsiniz. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-civciv-yapmak

 

YUMURTA KOLİSİNDEN YAPAY ÇİÇEK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yumurta kolisinden çiçek yapımı, yumurta kolisinden sahte çiçek ve yumurta kolisinden süs yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir