YÜN İPTEN PONPON HAYALET YAPMAK

Yün ipten ponpon hayalet yapmak için paylaştığım bu güzel ve anlatımlı çalışma sayesinde sizde kısa sürede çok güzel kendin yap çalışmaları yapabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapmak için daha önce çatalla yapımı, kartondan yapımı ve değişik yapılış tarzlarını paylaşmıştık.

Onları inceleyerek sizde kolay ponpon yapmayı öğrenebilirsiniz. Bu güzel çalışma da yün ipten hayalet ponpon yapıp sarkaç süs şeklinde çocuk odasına veya sevdiğiniz odalarda süs niyetine kullanabilirsiniz. İçine mıknatıs yerleştirip, buzdolabına magnet olarak da kullanabilirsiniz.

Anlatımlı yün ipten sarkaç ponpon hayalet yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz. Kolay yapılan yün ipten ponpon hayalet çalışmalarını buldukça yine sizlere paylaşacağım. Şimdi sizleri anlatımla baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-hayalet-yapmak

 

KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kumaş çilek şablonu, keçeden çilek yapmak ve kumaş çilek modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir