YÜN İPTEN PONPON KALP YAPMAK

Yün ipten ponpon kalp yapmak için paylaştığım bu güzel ve sevimli çalışmayı ben çok sevdim. İlk fırsatta da yapmayı düşünüyorum. Bu güzel kendin yap çalışmasında yün ip kullanıyorsunuz. Yün ipten ponpon yapmayı daha önce çatalla, kartonla ve değişik şekilde yapılışını gösteren çalışmalarla anlatmıştık.

Onlar da zaten hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacak. Mutlaka bakın ve nasıl yapıldıklarını farklı yollardan da öğrenmeye çalışın. Bu güzel çalışma ile yün ipten kalp süs yapıp her yerde kullanabilirsiniz. Ponpon kalp süs çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Kalp şeklinde yün ipten ponpon yapıp sarkaç süs olarak da kullanabilirsiniz. Anlatımda mavi yün ip kullanılmış. Siz kırmızı veya pembe renkte yapabilirsiniz. Zorlanmadan yapabileceğiniz bir çalışmadır. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-kalp-yapmak

 

KUMAŞLA ÇİLEK OYUNCAK YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı kumaş çilek şablonu, keçeden çilek yapmak ve kumaş çilek modeli hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir