YÜN İPTEN PONPON KALPLİ SÜS YAPMAK

Yün ipten ponpon kalpli süs yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde keyifle yapacaksınız. Kendin yap çalışmasında yün ipten ponpon yapıp daha sonra kalp şeklindeki kartonun üzerine yapıştırmanız yeterli olacaktır. Bu güzel çalışmayı kapı süsü olarak kullanabilirsiniz.

Yada bu güzel çalışmayı yaparak satabilir para kazanabilirsiniz. Anlatımlı karton kalp çalışmalarını sitemizde daha önce de paylaşmıştık. Benzer projeler hemen bu yazımızın altında karşınıza çıkacak. Mutlaka onları da incelemelisiniz.

Birbirinden güzel ve eğlenceli birçok çalışmayı sitemizde bulabilir ve keyifle nasıl yapıldıklarını öğrenip aynısını yapabilirsiniz. Kolay yapılan yün ipten ponpon çalışmalarını bolca bulabilir ve kendinize göre geliştirdiğiniz projelerinizde kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-kalpli-sus-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. adım adım ponpon paspas, anlatımlı ponpon paspas ve kolay ponpon paspas yapmak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir