Yün İpten Ponpon Kardan Adam Yapmak

Bu güzel çalışmayı bende deneyeceğim. Yapımı kolay gibi gözüküyor ve sevimli bir çalışma olduğunu söyleyebilirim. Daha önce çatalla ponpon yapmak isteyenler için resimli anlatımlar paylaşmıştım. Bu yazımda paylaştığım kardan adam çalışmasını ponpon yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Öncelikle ponpon kardan adam yapmak için malzemeleri temin etmeniz gerekiyor. Kardan adam nelerden yapılır? diyenler bu yazımda paylaştığım çalışmadan oldukça kolay bir şekilde yararlanabilirler. Kolay ponpon kardan adam yapmak için malzemeler ise şöyle ;

  • yün ip.
  • makas.
  • mavi kurdele.
  • boncuk veya düğme.
  • iğne iplik.

Çatalla ponpon yaptıktan sonra yaptığınız ponponların bir tanesi diğerinden büyük olmalıdır. Dilerseniz 3 göbekli kardan adam da yapabilirsiniz. Yaptığınız ponponları birbiriyle birleştirdikten sonra kardan adama başlık ve atkı için kurdele kullanabilirsiniz. Düğme veya boncuklarla da kardan adamın geri kalan parçalarını tamamlayabilirsiniz. Elleri için dal parçası veya tel kullanabilirsiniz. Şimdi sizleri ponpon kardan adam yapmak isteyenler için resimli anlatımla baş başa bırakıyorum.

 
 

yun-ipten-ponpon-kardanadam-yapmak

Evde ponpondan kardan adam yapmak isteyenler için paylaştığım bu güzel çalışmayı yılbaşı akşamında TV ünitesinin önüne süs olarak kullanabilirsiniz. Yine turistik yerlerde yaşıyorsanız yapıp satışa da sunarak para kazanabilirsiniz. Evde kolay kardan adam yapmak için diğer çalışmalar ise bu yazımın sonunda benzer yazılar kısmında karşınıza çıkacak onları da inceleyebilirsiniz. Kolay gelsin.

source : http://weheartit.com/entry/213152748

 

Eva Kağıdından Yapay Çiçek Yapmak başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. artificial flowers, el işi kağıdından süs ve eva kağıdından yapay çiçek hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir