YÜN İPTEN PONPON KİTAP AYRACI YAPMAK

Yün ipten ponpon kitap ayracı yapmak için paylaştığım bu güzel çalışmayı sizde sevecek ve hemen yapmak isteyeceksiniz. Ponpon hazırlayarak oyuncak yapmak veya süs yapmak gibi birçok çalışmayı daha önce paylaşmıştık. Bu güzel çalışma da ise kullanım amacı kitap ayracı olup, okuduğunuz sevdiğiniz kitaplarda kaldığınız yeri ponpon süsle işaretleyebilirsiniz.

Kitap ayraç ponpon yapmak için altta yer alan tarifi uygulayabilir ve kolayca bu işlemi tamamlayabilirsiniz. Kolay ponpon yapmak için sitemizde daha önce kartondan ponpon yapmak, çatalla ponpon yapmak, kaşıkla ponpon yapmak ve son olarak parmakla yün ipten ponpon yapmak gibi pratik anlatımlar paylaşmıştık.

 
 

Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrendikten sonra kısa sürede yapmaya alışabilirsiniz. Oyuncak topaç olarak yapabilir veya yastık yada yorgan süsü olarak da ponponları kullanabilirsiniz. Kolay gelsin.

yun-ipten-ponpon-kitap-ayraci-yapmak

 

SABUNDAN HİNDİSTAN CEVİZ ŞABLONU YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. sabun süsleme araçları, sabun süsleme örnekleri ve sabundan kalıp hazırlamak hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir