YÜN İPTEN PONPON PASPAS YAPMAK

Yün ipten ponpon paspas yapmak için paylaştığımız bu güzel kendin yap çalışmasına benzer daha öne de çalışmalar paylaşmıştık. Ancak bu çok farklı ve güzel bir çalışmadır. Sizde evinizde yün ipten ponponlar yapıp paspasa dönüştürebilirsiniz.

Evde kolay paspas yapmak için sitemizde daha önce çok güzel ve kolay anlatımlar paylaşmıştık. Onları da inceleyebilir ve nasıl yapıldığını öğrendikten sonra harika paspas modeli ortaya çıkarabilirsiniz. Hatta bu tür paspaslar yapıp satabilir ve para da kazanabilirsiniz.

Evde kolay ponpon paspas yapmak için sitemizde yer alan diğer çalışmaları da öğrenerek, kısa sürede evinizde boş zamanlarınızı değerlendirecek bu güzel ponpon çalışmalarını detaylıca öğrenebilirsiniz. Şimdi anlatımla sizleri baş başa bırakıyorum. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yun-ipten-ponpon-paspas-yapmak

 

YÜN İPTEN PONPON KALP YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. yün ipten kalp ponpon, yün ipten kalp sarkaç ponpon ve yün ipten ponpon kalp hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

FACEBOOK'TA PAYLAŞILANLAR

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir