YÜN İPTEN YASTIK PONPONU YAPMAK

Yün ipten yastık ponponu yapmak için paylaştığım bu güzel kendin yap çalışmasını sizde evinizde kolayca öğrenip yapabilirsiniz. Yün ipten yapılan ponpon çalışmalarını hemen bu yazımın altında da bulabilirsiniz. Anlatımlı ponpon çalışmasını sizde yapabilir ve değişik süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz.

Yün ipten yastık ponpon modeli yapıp süsleme çalışmalarında kullanabilirsiniz. Adım adım ponpon yapmak için altta detaylar yer alıyor. Kısa sürede ponpon yapmayı öğrenebilir ve renk renk ponpon süsler yapabilirsiniz. Yün iple yapılan ponpon çalışması olarak paylaştığımız çalışmalarda kolay öğretici tarif yer alıyor.

 
 

Kısa sürede yapabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Adım adım yün ipten basit ponpon yapıp yorgan süsleme veya çeşitli çalışmalarda kullanabilirsiniz. Yün ipten ponpon yapıp top süs olarak her türlü çalışmada değerlendirebilirsiniz. Kolay gelsin.

yun-ipten-yastik-ponponu-yapmak

 

YAN GELDİ TIĞ İŞİ YELPAZE ŞAL MODELİ YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. anlatımlı yelpaze şal yapımı, birbirinden geçmeli şal modeli ve birbirinden geçmeli şal örneği hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir