YÜN İPTEN YUVARLAK SARKAÇ AVİZE YAPMAK

Yün ipten yuvarlak sarkaç avize yapmak için paylaştığım güzel ve eğlenceli çalışmayı sizde sevip hemen yapmak isteyeceksiniz. Anlatımlı çalışma da malzemeler ve detaylı tarif yer alıyor. Kısa sürede bu güzel çalışmayı yapıp hemen evinizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hatta bu tür güzel çalışmalar yapıp satabilir ve güzel paralar da kazanabilirsiniz. Yün ipten yapılan sarkaç süs çalışmalarının detaylı anlatımlarını daha önce de sitemizde çokça paylaştığımızı hatırlıyorum. Onlar da zaten hemen bu yazımın altından karşınıza çıkacaktır.

Mutlaka inceleyin ve nasıl yapıldıklarını öğrenerek kısa sürede yapmaya başlayabilirsiniz. Bu tür dekoratif süs sarkaç çalışmalarını buldukça yine paylaşmaya devam edeceğim. Gerçekten harika ve güzel çalışmalar var. Boş zamanları değerlendirmede bire bir güzel çalışmalar olduklarını söylemek isterim. Kolay gelsin.

 
 

source : pinterest

yun-ipten-yuvarlak-sarkac-avize-yapmak

 

KARTONDAN KALP ŞEKLİNDE ZARF YAPMAK başlıklı bir önceki kendin yap paylaşımı da güzel. kalpli karton zarf örneği, kalpli karton zarf yapımı ve karton kalp zarf nasıl yapılır hakkında keyifle bakacağın bilgiler yer alıyor.

TWITTER'DA PAYLASILANLAR

Nuray

28 yaşındayım ve evliyim. 1 çocuk annesiyim ve aynı zamanda da dışarıdan okuyorum. Kendin yap sitesinin de editörüyüm. Hem evde kendim yapabileceğim, hem de sizlere kolay yapabileceğiniz birçok çalışmayı bulup paylaşıyorum. Sosyal medyada paylaşırsanız ve yorum bırakırsanız sevinirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir